België meest op zoek naar ingenieurs

ArbeidsmarktArbeidsomstandighedenFlexibiliteitInstroomLoonLoopbaanOrganisatieSelectieStrategieWerving
23 procent van de Europese bedrijven wilde in 2009 ingenieurs en technische profielen aanwerven. In 2010 steeg het aantal bedrijven sterk tot 35,6 procent. Het percentage bleef stabiel in 2011-2012: meer dan een derde (36 procent) van de bedrijven wil ingenieurs aanwerven. Dat blijkt uit een studie van jobsite Stepstone.

België is het land dat het meest op zoek is naar ingenieurs. Bijna de helft van de bedrijven (44,3 procent) geeft aan dat ze ingenieurs of technische profielen zoeken. Na België komen Denemarken, Frankrijk en Duitsland. In Oostenrijk en Zweden zijn het minst aantal bedrijven op zoek naar ingenieurs, maar ook daar maken ingenieurs nog een groot deel uit van de arbeidsmarkt. Bijna een derde van de bedrijven in die twee landen zoekt naar ingenieurs (28,4 procent).

Talent Acquisition Specialist

UZ Brussel

Payroll Advisor Corporate

Acerta

Recruiter

Gemeente Puurs-Sint-Amands

Trainer loopbaan- en leiderschapsontwikkeling

Universiteit Antwerpen

HR officer selectie

Universiteit Antwerpen

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!