Frank Helsmoortel krijgt meer werk bij Philips

Het wegvallen van Philips Hasselt verminderde Helsmoortels werkvolume als HR-manager van de Belgische vestigingen. Dat was niet het sein om het rustiger aan te doen, integendeel. Hij nam er het personeelsbeleid van de Belgische verkoopsorganisatie bij. Frank Helsmoortel studeerde af als psycholoog aan de Rijksuniversiteit Gent in 1979. Na jobs als ziekenhuispsycholoog en area manager van een uitzendbedrijf, ging hij in 1987 aan de slag bij Philips als verantwoordelijke voor rekrutering en selectie en functieclassificatie in Roeselare. Eind 1990 werd hij HR-manager van Philips Roeselare. Nadat Helsmoortel in de periode 1996-1997 HR-manager was bij Philips Brugge (waar hij – overigens voor de tweede en niet voor de laatste keer – een grondige reorganisatie begeleidde), verhuisde hij naar de centrale diensten in Brussel. Sinds medio 2000 is hij Directeur Human Resources van Philips België. De HR-bevoegdheid voor de verkoopsorganisatie lag voorheen bij Jan Vanhoutte die nu personeelschef is bij BC Components. Dit is een vroegere Philips-dochter met vestigingen in Roeselare en Evere.

Personeelsmanager – HR

UZ Leuven

Corporate HR & Payroll Officer

Acerta Sociaal Secretariaat

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!