Gerda Clocheret HR Director bij Alstom

Gerda Clocheret is afgestudeerd in de filosofie aan de Vrije Universiteit Brussel (VUB, 1984) en heeft een carrière doorlopen in de internationale human resources. Eerst bij ADS Anker als Head of Personnel Belgium, vervolgens als HR-manager EMEA van Numetrix.

In 1999 zette Clocheret de stap naar Ingersoll Rand, een conglomeraat dat gespecialiseerd is in verwarming, ventilatie en airconditioning (HVAC) voor rollend materieel en HVAC-oplossingen in de detailhandel. Ze was er HR Director Europe. Vervolgens ging de filosofe van opleiding als Global HR Director aan de slag bij Itron International, een leverancier van oplossingen voor gegevensbeheer voor de energie- en watermarkten. Ze werkte er van 2008 tot 2012.

De voorbije zes jaar was Clocheret Group HR Director bij Hamon, een groep gespecialiseerd in de engineering van koelsystemen, luchtkwaliteitscontrole en warmteterugwinning voor industriële klanten.

Nu brengt haar volgende carrièrestap haar naar Charleroi bij Alstom. Ze neemt er de rol van HR Director Benelux op zich, in de context van een sterke commerciële activiteit met betrekking tot de ontwikkeling van innovatieve systemen voor een veilig en efficiënt spoorwegnet.

 

(Senior) Tax & Legal Consultant

Acerta Consult

Talent Acquisition Specialist

UZ Brussel

Payroll Advisor Corporate

Acerta

Recruiter

Gemeente Puurs-Sint-Amands

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!