Gsm-hersteller werft ex-personeel Philips-Hasselt aan

Werving
Euro-Twice is totnogtoe vooral actief op de gsm-markt en herstelt tot 15.000 defecte gsm-toestellen per maand. Het bedrijf wil zich ook gaan toeleggen op de naverkoopdiensten van Philips-producten – pc’s, digitale televisie, huishoudapparaten – en wil daarvoor een beroep doen op voormalig personeel van Philips. De gedelegeerd bestuurder Luc Matterne van Euro-Twice denkt binnen het jaar ongeveer zestig Philips-werknemers te kunnen aanwerven. Euro-Twice telt momenteel 75 werknemers. Het bedrijf realiseerde vorig jaar een omzet van 6 miljoen euro.

Senior HR Business Partner

DP World Antwerp

HR talent werving en selectie

UZ Leuven

Projectleider soft HR

Motena

Projectbeheerder HR Analytics

Actiris

HR Directeur

Groep DIlbeek

Learning and Development specialist

Helden Van Het Zol

HR Adviseur Social Affairs

Aldi Holding

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

HR Square Nieuws: de newsletter die HRM in kaart en in uw mailbox brengt.

Iedere week bieden we een overzicht van de voornaamste feiten en gebeurtenissen in HR. Meteen hebt u ook een overzicht van de HR-evenementen die u niet mag missen.

Gratis in de mailbox voor wie zich registreert.