Hilde Haems volgt Steve Rousseau op als algemeen directeur bij USG Financial Forces

ArbeidsmarktOrganisatie

Hilde Haems (44) had de voorbije vijf jaar als HR-directeur een sleutelrol in het directiecomité van Start People (het voormalige Creyf’s). Voorheen was ze zeven jaar werkzaam bij advocatenvennootschap Allen & Overy. Ze stond er in voor het HRM in de Belgische vestigingen. Haems was hiervoor tien jaar actief bij BBL (en later ING). Ze studeerde Psychologische en Pedagogische Wetenschappen.

Haems treedt in de voetsporen van Steve Rosseau, die de afgelopen vijf jaar aan het hoofd stond van USG Financial Forces. De opvolger van Haems bij Start People is nog niet bekend.

Diensthoofd Personeel

Lokaal bestuur Ninove

Talent Officer

Lyreco

Officer/Specialist Accounting

BASF

HR Payroll Officer

Profel

Diensthoofd HR

Wingene

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

HR Square Nieuws: de newsletter die HRM in kaart en in uw mailbox brengt.

Iedere week bieden we een overzicht van de voornaamste feiten en gebeurtenissen in HR. Meteen hebt u ook een overzicht van de HR-evenementen die u niet mag missen.

Gratis in de mailbox voor wie zich registreert.