Van 2007 tot 2012 werkte Hermans als HR-manager bij GE Capital. Daarnaast heeft ze HR-ervaring opgedaan bij Coca-Cola Enterprises, Cisco Systems en Vedior Interim in diverse functies.
Sinds midden april 2012 versterkt Hermans het HR-team van Carrefour België en rapporteert ze aan Kathleen Van der Paelt, directeur Human Resources Carrefour Belgium.
“In de functie van directeur HR BP centrale diensten zal mijn aandacht uitgaan naar het ondersteunen van het management in het uitwerken en implementeren van goede people-management-praktijken en veranderingsprojecten. In eerste instantie ga ik me toeleggen op het leren kennen van de medewerkers en mij ook de businessprocessen eigen maken. Daarna zal ik me focussen op het verder ontwikkelen van de competenties van de medewerkers en hun leidinggevenden. Dat uiteraard in nauwe samenwerking met het volledige HR-team”, licht Hermans toe.