HR-director McDonald’s Joëlle Brems gaat Europees

Joëlle Brems behaalde in 1981 in Lausanne de graad van Bachelor of Science in International Hospitality Management. Ze werkte achtereenvolgens voor het Intercontinental Hotel in Genève en Parijs en in het Hyatt Regeny Hotel, later Scandic Crown Hotel, in Brussel. Dat laatste deed ze als Personnel & Training Manager Benelux. In 1991 werd Brems HR-manager bij McDonald’s, in 1997 senior HR-manager en in 2001 HR Director.
In haar nieuwe functie zal Joëlle Brems onder meer de lokale HR-directies in 46 Europese landen adviseren en assisteren. Commentarieert Brems: “Het HR-beheer is gedecentraliseerd, elk land bepaalt zijn eigen strategie. Dat neemt niet weg dat beslissingen moeten worden genomen voor het Europese HR-beleid van de groep.”

Trainer loopbaan- en leiderschapsontwikkeling

Universiteit Antwerpen

HR officer selectie

Universiteit Antwerpen

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!