Jobat wint wereldwijde marketingprijs

De competitie beloont internationaal de sterkste campagnes voor kranten van het afgelopen
jaar. De prijzen werden uitgereikt op het wereldcongres van de INMA in Vancouver, Canada.
Jobat was de winnaar in de categorie “in – newspaper promotion” met de campagne “Jobat werkt”. In die campagne werden grote merken als Apple, Audi, Brother, Coca-Cola, Douwe Egberts en Samsonite verbonden met Jobat. Andere finalisten in deze categorie waren Daily Camera (VS), Cape Argus (Zuid-Afrika) en The Spokesman-Review (VS). De campagne is een creatie van het reclamebureau Duval Guillaume Antwerp.

Trainer loopbaan- en leiderschapsontwikkeling

Universiteit Antwerpen

HR officer selectie

Universiteit Antwerpen

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!