Lieve Van Mechelen en Ann Janssens bij Quintessence

Lieve Van Mechelen studeerde rechtswetenschappen met bijkomende specialisatie in HRM (Schola Para Medicorum, Antwerpen). Bij haar eerste werkgever, Partena, was ze actief als lonenbeheerder. In 1998 werd Van Mechelen personeelsverantwoordelijke bij KBC Lease, waarna ze in 2000 overstapte naar VITO om er HR-coördinator te worden.

Lieve Van Mechelen start bij Quintessence Consulting als HR-consultant en -projectmanager. Ze zal klantenprojecten opvolgen in het domein van performance- en competentiemanagement.

Ann Janssens wordt de nieuwe rechterhand van de directie. Ze staat in voor de volledige organisatie van het directiesecretariaat. Janssens is licentiaat vertaler-tolk Frans-Spaans (Lessius Hogeschool Antwerpen). Eerder was ze aan het werk bij Callens Electronics, 4U Systems, Belgium Cruise Center en advocatenkantoor Allen & Overy.

Corporate HR & Payroll Officer

Acerta Sociaal Secretariaat

HR Payroll Consultant

Acerta Career Center

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!