Liselotte Baeijaert en Anton Stellamans werken samen

Het samenwerkingsverband begeleidt en coacht groepen en individuen in ‘oplossingsgerichte veranderingstrajecten’. Coaching, training, procesbegeleiding en consultancy zijn de aangeboden diensten. Ilfaro zet de activiteiten van het Instituut Voor Competentieontwikkeling (IVCO) verder.

De nieuwe zaakvoerders zijn Anton Stellamans (33) en Liselotte Baeijaert. Stellamans legt zich toe op het begeleiden van personen die geconfronteerd worden met conflicten op familiaal, organisatorisch of maatschappelijk vlak. Na zijn studies filosofie en geschiedenis aan de KU Leuven, volgde hij een opleiding in ‘Systemische Oplossingsgerichte Therapie’ aan het Korzybski Instituut in Brugge. Gedurende meer dan vijf jaar was hij voor het Centrum voor Vredesonderzoek en Strategische Studies van de KU Leuven werkzaam op het terrein van oplossingsgerichte conflicttransformatie. Stellamans volgde ook opleidingen in ‘Conflict Resolution’, ‘Accelerated Learning’ en ‘Solutions Focused Management’.

Liselotte Baeijaert (43) vervult zowel korte als langlopende opdrachten in profit- en non-profit organisaties die te maken hebben met leren en veranderen om tot een betere afstemming te komen op de omgeving en de anderen. Zij begeleidt en coacht groepen en individuen uit verschillende lagen van de organisatie. Baeijaert begon haar loopbaan in 1986 als docent Engels in Taiwan. Daar geraakte ze gefascineerd door de interculturele verschillen en de manier waarop haar studenten leerden. Terug in België spitste ze zich verder toe op het begeleiden van leerprocessen en werkte ze een tijd als trainer interne communicatie en management en als loopbaanbegeleider in verschillende bedrijven. Via diverse opleidingen verfijnde ze haar coaching- en begeleidingstijl en in 1999 startte ze met IVCO haar activiteiten als zelfstandig coach, procesbegeleider en HRD-consultant.

Manager HR BP

Meat & More

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Workshop

Loïc Vlassakoudis

Vivalia

Loïc Vlassakoudis est Directeur des Ressources Humaines chez Vivalia, l’organisation intercommunale luxembourgeoise qui regroupe 7 sites hospitaliers, une polyclinique et des différentes maisons de repos. Situé entre le Grand-Duché et la France, et dans un secteur où la guerre des talents fait déjà rage, Loïc va expliquer comment Vivalia parvient néanmoins à attirer et à fidéliser une équipe motivée, pour qui satisfaction au travail et bien-être sont des priorités.

Workshop

Pierre Leman

Cliniques universitaires Saint-Luc

Politique de gestion de l’absentéisme à Saint-Luc face à la nouvelle règlementation

Le secteur des soins de santé est traditionnellement confronté à des taux d’absentéisme élevés, ce qui n’est pas une fatalité ni une réalité au sein des Cliniques universitaires Saint-Luc. Par ailleurs, un ensemble de nouvelles mesures et obligations en la matière sont entrées en vigueur.  Dans ce cadre, un projet pilote a été lancé en 2025 à Saint-Luc afin de mieux gérer l’absentéisme au travers de sa politique « Cultiver le lien » et de ses outils. Fort de son succès, l’hôpital a décidé de déployer sa nouvelle approche à l’échelle de toute l’institution dès 2026.  Dans son keynote,  Pierre Leman, Directeur des Ressources Humaines aux Cliniques universitaires Saint-Luc, présentera en détail cette nouvelle politique de gestion de l’absentéisme.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!