Marc Boumal professionaliseert HRM bij BSB


De jurist (ULB) Marc Boumal (40) was tot eind juni 2002 HR-directeur bij Alert Services, een filiaal in de beveiligingsbranche van Belgacom. Na zijn vertrek daar, keerde hij tussen november en eind 2003 terug naar Alert Services als tijdelijk extern HR-consultant.

Boumal begon zijn carrière als juridisch adviseur bij De Familie (nu Partena). In 1990 werd hij personeelsdirecteur bij Ansul (brandbeveiliging), dat hij in 1995 verliet na een personeelsinkrimping van 500 tot 200 werknemers en een verandering van eigenaars. Daarop trok Boumal naar Sony Belgium, voor de functie van HR & general affairs manager. Hij werd er in 1997 weggeplukt door Alert Services.

Marc Boumal moet nu bij BSB het personeelsbeleid professionaliseren. Deze onderneming groeide op acht jaar tijd van 0 naar 150 medewerkers in België en Luxemburg en verwacht ook voor de volgende jaren nog een forse toename van het aantal werknemers. BSB heeft de ambitie om in 2004 voet aan wal te zetten in Frankrijk en later ook in Zwitserland.

(Senior) Tax & Legal Consultant

Acerta Consult

Talent Acquisition Specialist

UZ Brussel

Payroll Advisor Corporate

Acerta

Recruiter

Gemeente Puurs-Sint-Amands

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!