Rob Lagrain senior HRM consultant bij PwC

Rob Lagrain (27) studeerde in 2007 aan de KU Leuven af als master in Commercial Engineering (handelsingenieur) met een specialisatie in HR&O.

Onmiddellijk na zijn studies startte Lagrain als HR applicatieconsultant bij Capgemini België. Als functioneel consultant begeleidde hij voornamelijk projecten rond HR-applicaties. Zijn taken omvatten voornamelijk het analyseren en documenteren van behoeften, procesanalyse, configuratie en het testen van systemen.

Sinds februari 2011 is Rob Lagrain senior HRM-consultant bij PwC. Zijn takenpakket is zeer divers, gaande van business development tot het assisteren van klanten op het vlak van hun HR-informatiesysteem strategie tot HR-transformatie en het implementeren van beloningsstrategieën.

“Bij Capgemini heb ik vooral gewerkt in en rond HR-applicaties. Ik wilde graag mijn blik verruimen en meer aan HR-projecten werken die minder IT-gerelateerd zijn. Bovendien ben ik sinds mijn studies geboeid door de strategische impact die een gericht HR-beleid kan hebben op de bedrijfsresultaten.”

Personeelsmanager – HR

UZ Leuven

Corporate HR & Payroll Officer

Acerta Sociaal Secretariaat

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!