Samen ondernemer in welzijn

ArbeidsomstandighedenOrganisatieStrategieVerandering
Het credo bij de Vlaamse overheid luidt op dit moment ‘meer doen met dezelfde middelen’. Men wenst namelijk zo efficiënt en zo effectief mogelijk te werken. Het gedrag moet veranderd worden en we moeten nog meer openstaan voor flexibiliteit en innovatie. Men wenst niet enkel meer zorg, maar ook andere zorg. Vandaar dat het Vlaams Welzijnsverbond besliste een campagne op te starten rond ondernemerschap in welzijn. Deze campagne start met drie studiedagen.

Op 7 juni 2011 vindt er een studiedag plaats rond coöperatieve vennootschappen in De Factorij te Schaarbeek. Coöperatieve vennootschappen zijn immers een vorm van ondernemen. Op deze studiedag komt er een inhoudelijk luik aan bod, worden verschillende praktijkcases belicht en is er ruimte om vragen te stellen aan deskundigen.

In het najaar wordt een studiedag rond samenwerking georganiseerd en in het voorjaar van 2012 komt er een studiedag rond efficiëntie en effectiviteit.

Info: Fanny De Langhe, tel. 02/507.01.39, [email protected], www.vlaamswelzijnsverbond.be

Corporate HR & Payroll Officer

Acerta Sociaal Secretariaat

HR Payroll Consultant

Acerta Career Center

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!