Sluiting Linpac Automotive kost 235 banen

Herstructurering
Aanhoudende verliezen doen Linpac Automotive de das om. Het management wijst op de overcapaciteit op de markt en het feit dat er onder kostprijs moet verkocht worden. De bonden schrijven de sluiting toe aan de ernstige rode cijfers die zouden zijn veroorzaakt door financieel wanbeheer. Ze verwijzen ook naar de ongunstige economische situatie en de minder goede omstandigheden op de automarkt. Er waren naar verluidt ook kwaliteitsproblemen met onderdelen die voor Volkswagen waren bestemd. De bonden zijn dan ook niet verbaasd. ACV-secretaris Theo Van Gompel: “Ik geloof niet meer dat we met een dipje in de economie hebben te maken. België kampt met een diepe crisis. De overheid moet dringend ingrijpen.”

Trainer loopbaan- en leiderschapsontwikkeling

Universiteit Antwerpen

HR officer selectie

Universiteit Antwerpen

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!