Steven Keuning Director General HR bij de ECB

Steven Keuning volgt Koenraad de Geest op, die vanaf volgend jaar Director General Information Systems wordt bij de ECB. Keuning was de afgelopen zeven jaar Director General Statistics. Voor hij in 2002 bij de Europese Centrale Bank aan de slag ging, was was hij directeur Macro-economische Statistieken en Publicaties bij het Centraal Bureau voor de Statistiek in Nederland en voorzitter van het European Committee on Monetary, Financial and Balance of Payments Statistics (CMFB).

Koenraad de Geest was vijf jaar Director General Human Resources, Budget and Organisation. Daarvoor bekleedde hij de post van Deputy Director General Payments and Market Infrastructure. Voor hij in 1996 startte bij het Europees Monetair Instituut, nam hij al verscheidene jobs op zich bij de Nationale Bank van België.

De Europese Centrale Bank vermeldt expliciet dat de functieverschuivingen in de lijn liggen van de bedrijfsvisie om jobrotatie te promoten met als doel de efficiëntie en de effectiviteit van de organisatie te versterken.

Trainer loopbaan- en leiderschapsontwikkeling

Universiteit Antwerpen

HR officer selectie

Universiteit Antwerpen

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!