Véronique Brasseur nieuwe HR Business Directeur t-groep

Véronique Brasseur heeft meer dan 20 jaar ervaring in diverse HR-functies. Sinds begin maart 2015 neemt ze het HR-beleid van t-groep en de divisies t-interim (uitzendarbeid) en Ascento (talent & performance management, rekrutering & selectie en outplacement) voor haar rekening.

Brasseur studeerde af als licentiate Arbeids- en Organisatiepsychologie (KU Leuven) en behaalde een executive MBA aan de Flanders Business School. Haar professionele loopbaan liep van stapel bij Alcatel Bell, waar ze doorgroeide tot HR-manager. Als HR-directeur deed ze vervolgens ervaring op bij NextiraOne en Microsoft Belux.

Daarna richtte Brasseur haar eigen bvba Saxum op, waarmee ze professioneel en strategisch advies op maat bood aan zowel kmo’s als grotere bedrijven en multinationals. Ze lag ook mee aan de basis van de oprichting van Crossroad Consulting in 2007, waar ze onder meer verantwoordelijk was voor de ontwikkeling van het algemene HR-beleid, rekrutering en selectie, talentmanagement, het opleidingsbeleid en de coaching van leidinggevenden. Later startte ze er ook de divisie Change & Transformation Management op en begeleidde ze een aantal strategische veranderingstrajecten bij klanten.

Véronique Brasseur licht haar keuze voor t-groep toe: “Niet enkel de functie zelf en het feit dat t-groep een echte people business is, trokken me sterk aan. Wat voor mij nog belangrijker was, is de zeer sterke match tussen mijn persoonlijke waarden en die van t-groep, wat voor mij essentieel was bij mijn keuze voor een nieuwe uitdaging op lange termijn. Ik was 20 jaar actief in de IT- en telecomsector, waar ik ervaring heb opgedaan in diverse facetten van HR. Daarom ben ik ook verheugd om de overstap naar t-groep te maken: een echte people business in een mensgerichte sector in volle beweging, met een zeer sterk sociaal-ethisch engagement.”

Bron: t-groep (t-groep.be)


Plaats hier uw vacature - neem contact op met [email protected]

Aanmelden

Als lid van HR Square hebt u ook de mogelijkheid de digitale versie alsook de archieven van het tijdschrift te raadplegen via onze website.

Workshop

Loïc Vlassakoudis

Vivalia

Loïc Vlassakoudis est Directeur des Ressources Humaines chez Vivalia, l’organisation intercommunale luxembourgeoise qui regroupe 7 sites hospitaliers, une polyclinique et des différentes maisons de repos. Situé entre le Grand-Duché et la France, et dans un secteur où la guerre des talents fait déjà rage, Loïc va expliquer comment Vivalia parvient néanmoins à attirer et à fidéliser une équipe motivée, pour qui satisfaction au travail et bien-être sont des priorités.

Workshop

Pierre Leman

Cliniques universitaires Saint-Luc

Politique de gestion de l’absentéisme à Saint-Luc face à la nouvelle règlementation

Le secteur des soins de santé est traditionnellement confronté à des taux d’absentéisme élevés, ce qui n’est pas une fatalité ni une réalité au sein des Cliniques universitaires Saint-Luc. Par ailleurs, un ensemble de nouvelles mesures et obligations en la matière sont entrées en vigueur.  Dans ce cadre, un projet pilote a été lancé en 2025 à Saint-Luc afin de mieux gérer l’absentéisme au travers de sa politique « Cultiver le lien » et de ses outils. Fort de son succès, l’hôpital a décidé de déployer sa nouvelle approche à l’échelle de toute l’institution dès 2026.  Dans son keynote,  Pierre Leman, Directeur des Ressources Humaines aux Cliniques universitaires Saint-Luc, présentera en détail cette nouvelle politique de gestion de l’absentéisme.

Ben jij klaar om helemaal mee te zijn in de wereld van HR? HR Square Nieuwsbrief brengt je tweewekelijks een overzicht van de belangrijkste feiten, trends en gebeurtenissen in HR-land.

Bovendien krijg je een handige lijst van must-attend HR-events, zodat je niets hoeft te missen.

Gratis in je mailbox. Het enige wat je hoeft te doen is je registreren!